Velikonoční prázdniny

Po dobu velikonočních prázdnin 13.4.-17.4.2017 bude škola včetně kanceláře uzavřena.
Z.K.

Keramická dílna pro veřejnost

Zdravíme všechny žáky, rodiče a příznivce školy v novém roce 2017 a přejeme všem jeho úspěšné a šťastné prožití. Ve dvou lednových víkendech (13.- 14.1. a 20.- 21.1.) nabízí sdružení Fontána tradiční keramický workshop pro veřejnost v naší keramické dílně. Podrobné informace a možnost přihlášení získáte v učebně VO v budově ZUŠ Fr. Nohy 4, pondělí až středa vždy od 14:00 do 16:15 u Jitky Dvorské (tel. 412 332782) nebo ve čtvrtek v učebně keramiky Růžová 3, od 13.00 do 17:45 u Ing. Hany Dvorské, nejpozději však na první hodině v pátek 13.1.2017. Úhrada příspěvku, která činí 900,- Kč, bude provedena na první hodině v pátek 13.1.2017 u Jitky Dvorské. Počet míst je omezen, proto kdo máte vážný zájem, neotálejte!

Informace pro žáky a rodiče

Tato webová stránka poskytuje pouze základní orientaci, všechny další podrobné informace o průběhu studia, prospěchu, rozvrhu, akcích i aktuálních událostech naleznete v informačním systému iZUŠ (ikonka vlevo dole). Rodiče nových žáků obdrží nejpozději do 15.9. přístupové údaje do aplikace na e-mailové adresy, které uvedli na přihlášce, pokud některá adresa nebude fungovat a údaje vám nepřijdou, dejte prosím vědět svému učiteli, případně vedení školy. Rodiče žáků, kteří pokračují ve studiu, již údaje mají z loňska, pokud z nějakého důvodu přístup nemají, informujte také svého učitele či vedení školy. iZUŠ je (samozřejmě vedle osobního kontaktu) důležitý nástroj naší vzájemné komunikace. Děkujeme za spolupráci.