Úvod > Fontána

Sdružení Fontána

Sdružení je dobrovolným sdružením rodičů, zákonných zástupců a občanů, kteří se zajímají o výchovu dětí a mládeže a práci škol a jiných výchovných zařízení, založeným jako dobrovolné sdružení občanů.

Cíle sdružení:

1. Úzká spolupráce s rodiči žáků směřující k jejich zapojení se do problematiky školy
  2. Zajištění komunikace rodičů žáků ZUŠ a pedagogů ZUŠ
  3. Podpora spolupráce rodičů, učitelů a zaměstnanců školy ve snaze docílit co nejlepší vzdělávací podmínky žáků ZUŠ
  4. Správa fondu příspěvků Sdružení Fontána při ZUŠ Rumburk, distribuce finančních prostředků a kontrola jejich využití
  5. Spolupráce se školou, městem a státní správou při hledání nových finančních zdrojů a grantů na jednotlivé aktivity ZUŠ
  6. Zajištění sponzorských zdrojů (finančních i materiálních), potřebných pro jednotlivé akce ZUŠ
  7. Spolupořádání jednotlivých aktivit ZUŠ

Vážení rodiče,

na ustavující schůzi Sdružení Fontána při ZUŠ Rumburk byl odhlasován příspěvek na činnost sdružení ve výši 100,- Kč na školní rok pro jednu rodinu. Zaplacením tohoto příspěvku se stáváte členy Sdružení Fontána s právy podílet se na jeho aktivitách ve prospěch žáků ZUŠ a využívat výhod členství při akcích a činnostech jím podporovaných. Příspěvek můžete zaplatit proti potvrzení u třídního učitele/ky.

Děkujeme za podporu